Odwiedź nas również na:

Colors Apartments

ul. Stanisława Staszica 10, 32-640 Zator

Opis obiektu

Colors Apartments to designerskie apartamenty w Zatorze, które można zarezerwować planując pobyt w pobliskiej Energylandii.

W obiekcie znajduje się 16 apartamentów (8 apartamentów rodzinnych, 4 standardowe oraz 4 apartamenty typu studio). Wszystkie z nich posiadają własną klimatyzację, część jadalnianą oraz prywatną łazienkę. Apartamenty usytuowane na parterze mają do dyspozycji tarasy wraz ze stolikami, krzesłami i zestawem do grilla. W ogrodzie natomiast dla Gości wynajmujących apartamenty na piętrze przygotowane są stoły piknikowe oraz zestaw do grillowania.

Nowoczesne wnętrza, pełne kolorów, pomogą nie tylko wyciszyć się po dniu pełnym atrakcji w pobliskim parku rozrywki, ale też nabrać sił na kolejne atrakcje, które dzięki doskonałej lokalizacji są na wyciągnięcie ręki. W obiekcie Colors Apartments każdy może  sam zdecydować jaki kolor apartamentu będzie idealny podczas wypoczynku!

Opis lokalizacji

Doskonała lokalizacja apartamentów daje mnóstwo możliwości. Apartamenty znajdują się na ul. Stanisława Staszica 10 (przy ul. Kopernika) w Zatorze, kilka minut piechotą od największego Parku Rozrywki w Polsce czy centrum miasta. To idealny punkt wypadowy na zaplanowanie wycieczek nie tylko po okolicy, ale również przy zwiedzaniu zabytków w Oświęcimiu, Wadowicach czy w Krakowie.

Galeria

Kontakt

tel: +48 880 393 505

Odwiedź stronę

Adres

ul. Stanisława Staszica 10, 32-640 Zator