Odwiedź nas również na:

Zasmakuj

Zaspokój swój apetyt

Przeżyj niesamowite doznania kulinarne, które dodadzą twojej wizycie autentycznego, lokalnego smaku. Na tej stronie dowiesz się więcej o naszych produktach lokalnych, będących naszą dumą i pasją! Znajdziesz tu również restauracje serwujące potrawy z karpia oraz kawiarnie z regionalnymi produktami. Koniecznie zaglądnij do punktów sprzedaży produktów lokalnych, gdzie na regałach czeka cała paleta smaków od słodkich miodów po kwaśne karpie w zalewie. Poszukiwacze kulinarnych doznań na pewno zaspokoją u nas swoje łaknienie! W szczególności zwróć uwagę na produkty
i usługi oznaczone znakiem marki lokalnej Dolina Karpia. Jak je znaleźć? To proste. Produkty i usługi te oznaczone są poniższym znakiem:

Znak ten to gwarancja pochodzenia, jakości, przyjazności dla klienta i środowiska.

Nasze lokalne
produkty

Zasmakuj się w produktach lokalnych Doliny Karpia, od świeżych ryb aż po wypieki i słodycze. Wszystkie nasze produkty powstają w rodzinnych manufakturach, z lokalnych składników i w sposób przyjazny dla środowiska. To wszystko sprawia, że nasze jedzenie jest wyjątkowe, prosto z serca, pożywia nie tylko ciało ale i duszę.

 • Restauracje,
  kawiarnie

  Sprawdź
 • Punkty sprzedaży
  produktów lokalnych

  Sprawdź

Polecane lokale

 • Restauracja Karpiówka

  Specjalnością restauracji jest Karp Osiecki oraz wiele innych potraw regionalnych.

  Osiek Restauracje, kawiarnie
 • Restauracja „Czeremcha” w Hotelu Radocza Park

  Restauracja "Czeremcha" w Hotelu Radocza Park usytuowanym w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody.

  Radocza Restauracje, kawiarnie
 • HANA Supermarket

  Na stoisku produktów lokalnych Doliny Karpia w HANA Supermarket w Zatorze można znaleźć wyśmienite produkty ze Znakiem Promocyjnym Dolina Karpia.

  Zator Produkty lokalne
 • Restauracja REVEL

  Przytulne wnętrze restauracji gwarantuje miłą atmosferę, sympatyczną obsługę, a przede wszystkim wyśmienite potrawy, zawsze świeże i smaczne.

  Zator Restauracje, kawiarnie
 • Molo Restauracja

  Restauracja MOLO to gwarancja dobrze spędzonego czasu, wyjątkowej atmosfery i przepysznych potraw.

  Osiek Restauracje, kawiarnie