Odwiedź nas również na:

Blog

Zobacz nasze wspomnienia i doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dolinie Karpia? Tutaj znajdziesz ciekawe artykuły o życiu w Dolinie Karpia, jej naturze i pasji tworzących ją ludzi. Zapoznasz się z ciekawymi ofertami turystycznymi, a także zasmakujesz w produktach lokalnych. Zapraszamy do lektury.

 • Eko – weekend na łonie natury

  "Dolina Karpia. Zaledwie 1 godzina jazdy od Krakowa przenosi nas do krainy, gdzie natura i człowiek tworzą wspaniałą jedność."

  Czytaj więcej
 • I TY ZOSTAŃ EKOTURYSTĄ!

  Kim jest EkoTurysta i jakie są jego cechy? Co znaczy być odpowiedzialnym turystą? Odpowiedzi na te i inne pytania oraz propozycje na EkoTurystykę w Dolinie Karpia znajdziesz tutaj!

  Czytaj więcej
 • Szlak Doliny Karpia

  Szlak Doliny Karpia to malownicza trasa rowerowa prowadząca przez najpiękniejsze zakątki Doliny Karpia. Chcesz się przekonać jak pięknie jest w Dolinie Karpia? Bierz rower i ruszaj w drogę!

  Czytaj więcej
 • Wizyta blogerów!

  Po wizycie naszych wspaniałych gości zostały tylko fantastyczne wspomnienia i piękne fotografie. Chętnie się z Wami nimi podzielimy. Jesteście ciekawi jak przebiegała wizyta blogerów w Dolinie Karpia?

  Czytaj więcej
 • Ile pszczół jest w ulu?

  Czy wiesz, że ilość pszczół zależy od pory roku? W lecie w przeciętnym ulu potrafi być około 50-80 tysięcy pszczół, a w okresie zimy tylko 20 tysięcy. Jak to się dzieje, że im bliżej zimy tym mniejsza ilość pszczół? Zaraz wszystko Ci opowiem.

  Czytaj więcej