Odwiedź nas również na:

Zasmakuj

Restauracje, kawiarnie

Tutaj znajdziesz restauracje serwujące lokalne potrawy, a w szczególności dania z karpia. Poszukiwacze kulinarnych doznań na pewno zaspokoją u nas swoje łaknienie! W szczególności zwróć uwagę na produkty i usługi oznaczone znakiem marki lokalnej Dolina Karpia. Znak ten to gwarancja pochodzenia, jakości, przyjazności dla klienta i środowiska.

Polecane lokale

 • Restauracja RESTO

  Restauracja i kawiarnia RESTO, oznaczona marką lokalną Dolina Karpia, to miły i przytulny lokal, znajdujący się w miejscowości Półwieś.

  Półwieś Restauracje, kawiarnie
 • Restauracja TARNIÓWKA

  Restauracja Tarniówka, oznaczona marką lokalną Dolina Karp znajduje się w miejscowości Osiek, w otoczeniu stawów, w których hoduje się głównie karpie.

  Osiek Restauracje, kawiarnie
 • Restauracja Karpiówka

  Restauracja Karpiówka położona jest w Osieku w pięknej okolicy z widokiem na stawy rybne.

  Osiek Restauracje, kawiarnie
 • Restauracja „Czeremcha” w Hotelu Radocza Park

  Restauracja Czeremcha w Hotelu Radocza Park oznaczona marką lokalną Dolina Karpia, usytuowana w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody.

  Radocza Restauracje, kawiarnie
 • Restauracja REVEL

  Menu Doliny Karpia, w restauracji Revel, oznaczone marką lokalną Dolina Karpia. To wyśmienite potrawy, zawsze świeże i smaczne.

  Zator Restauracje, kawiarnie
 • Molo Restauracja

  Restauracja Molo oznaczona marką lokalną Dolina Karpia, to gwarancja dobrze spędzonego czasu, wyjątkowej atmosfery i przepysznych potraw.

  Osiek Restauracje, kawiarnie